Přehled objednávky Vysypat košík

Datum doručení Nevybráno
Doba zapůjčení Nevybráno
Vybraný balíček Nevybráno
HOP boxy navíc Nevybráno
Dodatečné zboží Nevybráno
Zapůjčení dodávky
Pomocník
Cena balíčku
Cena dodatečného zboží
Cena dopravy
Cena za schody
Cena kauce
(Platba hotově při převzetí)
Slevový kupón
Cena celkem

Často kladené dotazy

1) Jaké produkty a služby SmartHOP nabízí?

SmartHOP pronajímá a doručuje plastové znovu použitelné krabice na stěhování (SmartHOP boxy) pro domácnosti a společnosti v Praze a okolí. Můžete si od nás taktéž pořídit vše potřebné pro Vaše úspěšné přestěhování - bublinkové fólie, vakuové pytle na Vaše oblečení, lepící páska, papírové krabice, lámací nůž a další.

Po odeslání Vašeho požadavku na webových stránkách, doručíme všechny objednané SmartHOP produkty a dodatečné zboží na Vaší adresu až k Vašemu prahu (volitelné).

Poté, co budete již nastěhováni a vybaleni v novém místě, přijedeme opět k Vám a vyzvedneme všechny zapůjčené SmartHOP produkty.

Touto cestou si zjednodušíte celý proces stěhování a ušetříte nejenom Vaše peníze a nervy při shánění papírových krabic, ale také částečně pomůžete přírodě. Zamezíte totiž jednorázovému použití papírových krabic a jejich následném vyhození do popelnic.

2) Nemůžu si prostě jen sehnat papírové krabice zdarma?

Samozřejmě, že můžete, ale položte si sami otázku: „Stojí mi to za tu námahu a čas“?

Stěhování samo o sobě je velmi časově a psychicky náročné. V tomto čase máte myšlenky pouze na nový domov, nad věcmi, které s sebou vzít a které s sebou již nebrat a jak to všechno dát dohromady.

Shánění papírových krabic není tak jednoduchá záležitost, jak by se na první pohled mohlo zdát. Buďto budete chodit po supermarketech a vyčkávat na vyhozenou krabici, která míří do odpadkového koše nebo můžete vyčkávat u kontejnerů na papír, kde s trouchou štěstí na některou použitelnou krabici narazíte. Ne vždy ale budete mít až takové štěstí, že krabice bude jak nová. Určitě i ona má už něco za sebou a může se na ní objevit nejedno překvapení.

Opravdu chcete do těchto krabic dávat své oblečení a potraviny a stěhovat je do nového domova? Nemáte žádnou šanci zjistit historii těchto papírových krabic a tím pádem nevíte, co si domů odnášíte?

Naše SmartHOP boxy jsou ručně myté a dezinfikované po každém použití.

Vyvarujte se ještě většímu stresu ze stěhování, než je nezbytně nutné a vyzkoušejte naše zelené SmartHOP boxy. Budete rádi!

3) Ušetřím peníze, když použiji plastové stěhovací SmartHOP boxy?

Ano! Rozhodně! Rádi uvedeme několik příkladů pro lepší představu:

a) SmartHOP boxy jsou mnohem silnější (robustnější) než papírové krabice a budete mít tak možnost zabalit více věcí bez strachu z protržení dna či potrhání papírové krabice. Tím pádem budete potřebovat i méně krabic na Vaše stěhování.

b) Pokud jste stejní jako my, tak je pro Vás volný čas velmi drahocenný a vážíte si každé volné chvilky. Tak PROČ trávit celé dny sháněním a skládáním papírových krabic? SmartHOP boxy Vám přivezeme přesně v okamžiku, kdy budete mít všechno připravené k finálnímu zabalení a ušetříte tím tak hodiny svého volného času.

c) Každý SmartHOP box má uzavíratelné víko, což znamená, že nebudete muset utrácet další peníze za velké množství lepenek a izolep. Naše SmartHOP boxy lepenku nepotřebují. Stačí zavřít víko a máte hotovo. Pro vyšší bezpečnost a jistotu dodáváme s každým SmartHOP boxem stahovací pásky pro jejich zajištění, jakmile máte hotovo s balením.

d) SmartHOP boxy se dají jednoduše naskládat jeden na druhý, při stěhovaní se dají na speciální vozík na SmartHOP boxy a můžete tak jednoduše Vaše věci převézt. Ať už se stěhujete vlastními silami nebo máte najatou stěhovací společnost, tento prvek ulehčí a zkrátí čas stěhování. Tím pádem ušetříte další peníze ve Vaší peněžence. Stěhovací společnosti jsou placené většinou od hodiny a tímto se výrazně sníží počet stěhovacích hodin a naše SmartHOP boxy se tak stávají téměř samy zaplacené.

4) Jaké jsou oblasti, kam za Vámi přijedeme s našimi SmartHOP produkty?

Nabízíme dovoz a odvoz SmartHOP boxů po celém území hlavního města Prahy a po individuální domluvě také i v blízkém okolí. Zde je mapa okolí, kam jsme schopni dovézt naše SmartHOP produkty zdarma. Pokud nespadáte do oblasti našich závozů, nevadí! Kontaktujte nás a pokusíme se vymyslet řešení, abyste měli i Vy naše SmartHOP boxy.

5) Na jak dlouho budu potřebovat půjčit SmartHOP boxy?

Z našich zkušeností je zapůjčení na 2 týdny nejoblíbenější varianta pro většinu zákazníků. Je to dostatečně dlouhá doba na balení, přestěhování a opětovné vybalení. Nicméně některá stěhování jsou delší, některá kratší, proto pro Vás máme možnosti zapůjčení od 1 do 4 týdnů podle Vašich možností. Pokud potřebujete dobu zapůjčení delší než 4 týdny, můžeme vytvořit nabídku na míru přímo pro Vás.

6) Kolik stojí doručení/vyzvednutí?

Doručení i vyzvednutí za první dveře jsou v rámci Prahy naprosto ZDARMA.

7) Doručujete každý den, 24 hodin denně?

Doručujeme každý den v týdnu, ale pouze v čase od 10:00 do 22:00 hodin. Případné individuální dovezení mimo stanovené hodiny nám nedělá problém. Stačí se s námi domluvit.

8) Musím být doma, když přijedete?

Pro úspěšné převzetí a podepsání předávacícho protokolu musí být přítomna osoba starší 18 let.

9) Zabalíte nám a převezete nám naše věci?

Se zabalením věcí a jejich převezením Vám napřímo nepomůžeme, můžeme Vám však pomoci se sjednáním pomocníka nebo zapůjčením dodávky od našeho smluvního partnera, abyste se mohli odstěhovat svépomocí a za co nejnižší náklady. Pokud i tak budete potřebovat služby stěhovacích společností, rádi Vám některou doporučíme.

10) Jak si zabalím křehké věci z mé kuchyně? Talíře, skleničky?

S Vaší objednávkou Vám doporučujeme přidat bublinkovou fólii pro bezpečný převoz. Bublinková fólie napomáhá odolat nástrahám přepravy křehkých věcí jako jsou zrcadla, obrazy, elektronika a veškeré ostatní věci náchylné k poškození. Doporučujeme balení ve dvou vrstvách.

11) Jak velké jsou SmartHOP boxy?

Naše SmartHOP boxy jsou 60 cm dlouhé, 40 cm široké a 31,5 cm vysoké. Mají nosnost 30 kg, ale nedoporučujeme je plnit touto hmotností, abyste předešli případným úrazům při manipulaci s boxy. Boxy jsou díky své konstrukci také vodě odolné a jsou stohovatelné na sebe. Prázdné SmartHOP boxy lze skladovat jeden do druhého a ušetřit tak skladovací prostor.

12) Co když zjistím, že potřebuju více SmartHOP boxů?

Stačí udělat novou objednávku na našich webových stránkách nebo nás kontaktovat telefonicky na +420 775 075 375 a rádi Vám doručíme více SmartHOP boxů dle Vašeho přání.

GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1
SmartHOP pobočky: Praha | Hradec Králové | Pardubice |